ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE


Rolety zewnętrzne zapewniają oszczędność ciepła, ochronę przed hałasem, wiatrem, deszczem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Poprzez zastosowanie dodatkowych elementów takich jak: automatyczne lub ręczne rygle, wieszaki przegubowe czy silniki, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.
W swojej ofercie posiadamy :

- rolety zewnętrzne, montowane na murze lub we wnęce okiennej. Wykonane na bazie materiałów aluminiowych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i korozję, dzięki czemu zapewniają trwałość na lata. Mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL lub wykonane w okleinach drewnopodobnych. Rolety zewnętrzne występują w dwóch wersjach wykonania : skrzynka i prowadnice proste oraz półokrągłe.

- rolety zewnętrzne do zabudowy podtynkowej, montowane w przygotowanych wnękach w nadprożach okiennych i drzwiowych. Docelowo skrzynki rolet są zabudowane ociepleniem i elewacją. Wykonywane są na bazie materiałów aluminiowych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i korozję, dzięki czemu zapewniają trwałość na lata. Widoczne elementy rolety mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL lub wykonane w okleinach drewnopodobnych.

- rolety zewnętrzne nadstawne tzw.kompaktowe składają się ze skrzynki montowanej bezpośrednio na ramę okiennej. Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe są różne warianty jej zabudowy. Widoczne elementy rolety mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL lub wykonane w okleinach drewnopodobnych.

Rolety mogą być wykonane w jednym z wielu kolorów pancerzy. Komfort obsługi zapewnia zwijacz taśmy, korba lub napęd elektryczny. 
Więcej informacji na temat rolet oraz przekroje skrzynek na stronie producenta : http://www.ms.pl/produkty/rolety_i_moskitiery