ROLETY ZEWNĘTRZNE / ŻALUZJE FASADOWE

Rolety zewnętrzne zapewniają oszczędność ciepła, ochronę przed hałasem, wiatrem, deszczem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Wykonane na bazie materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych i korozj. Lakierowane na dowolny kolor z palety RAL lub  drewnopodobne.

Najpopularniejsze to rolety zewnętrzne do zabudowy podtynkowej, montowane w nadprożach, docelowo skrzynki rolet są zabudowane ociepleniem i elewacją.

Pozostałe to rolety zewnętrzne, montowane na murze lub we wnęce okiennej, w skrzynkach prostych oraz zaokrąglonych oraz rolety zewnętrzne nadstawne tzw.kompaktowe składają się ze skrzynki montowanej bezpośrednio na ramę okiennej. Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe są różne warianty jej zabudowy.

Więcej informacji na stronie : https://www.ms.pl/rolety/

Komfort obsługi zapewniają m.in. najnowsze silniki MOBILUS ERS z technologią rozpoznawania przeszkód SENSO 4.0, wiecej informacji na stronie : http://senso.mobilus.pl/
 

Żaluzje fasadowe oprócz ochrony przed nagrzewaniem się pomieszczeń i utratą ciepła, ograniczaja poziom hałasu z otoczenia, chronią prywatność oraz poprawiają design obiektu dodajac mu nowoczesności i stylu.
Wykonywane z wysokiej jakości aluminiowych lamel C-80 i Z-90,  lakierowanych na wiele kolorów palety RAL, wyposażone w silniki elektryczne z możliwością obsługi zdalnej.