Puchar Prezydenta Miasta Bielska -Białej dla firmy PASJA – Autoryzowanego Partnera Handlowego „MS więcej niż OKNA” za całokształt działalności oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i produktów na rynek. Nagroda ta jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że doceniono naszą pracę oraz zaangażowanie w promowanie produktów najwyższej jakości.

PASJA Autoryzowany Salon Sprzedaży "MS więcej niż OKNA".
Wszystko co robimy i czym się zajmujemy robimy z wyboru oraz jak wskazuje nasza nazwa : robimy to z pasją. Sukces naszej firmy oparty jest na stabilnych fundamentach : 27-letniego doświadczenia w branży okiennej. Cenimy sobie jakość i innowacyjność, więc do współpracy zaprosiliśmy producentów, których produkty odznaczają się na tle innych właśnie wysoką jakością.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, pomiar, transport, profesjonalny montaż oraz serwis.

KUPUJ I MONTUJ OKNA Z . . . PASJĄ !!!
 


W dniach 23-25 WRZEŚNIA 2022r. zapraszamy na 60 Międzynarodowe Targi Budownictwa do "Hali Pod Dębowcem" w Bielsku - Białej, na których zaprezentujemy swoją ofertę.

PASJA - OKNA MS - BIELSKO - BIAŁA