--------------------------------------------------------------------------------------
PASJA Autoryzowany Partner Handlowy "MS więcej niż OKNA".

Wszystko co robimy i czym się zajmujemy robimy z wyboru oraz jak wskazuje nasza nazwa : robimy to z pasją. Sukces naszej firmy oparty jest na stabilnych fundamentach : wieloletniego doświadczenia w branży stolarki otworowej. W sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej PCV, drewnianej i aluminiowej, stolarki drzwiowej oraz bram segmentowych. Cenimy sobie jakość i innowacyjność, więc do współpracy zaprosiliśmy producentów, których produkty odznaczają się na tle innych wysoką jakością.

Dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego wykonania montażu, dlatego używamy w pracy najlepszych narzędzi oraz sprawdzonych materiałów montażowych, a pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywanej pracy.
Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, pomiar, transport, profesjonalny montaż oraz serwis.

Jako firma „PASJA” zostaliśmy nagrodzeni Pucharem Prezydenta Miasta Bielska – Białej za całokształt działalności oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i produktów na rynek.

Dlatego zapraszamy - KUPUJ I MONTUJ OKNA Z . . . PASJĄ !!!